28 marca najmniejsi uczniowie naszej szkoły-przedszkolaczki wraz z wychowawczyniami Iwoną Szymak i Ireną Olszewską znowu mieli okazję spędzić trochę czasu w bibliotece wiejskiej. Pani Genoefa Stankiewicz zaprosiła dzieciaczki na Międzynarodowy Dzień Książki. Przedszkolacy z chęcią idą do biblioteki, bo tam zawsze czekają na nich nie tylko książki, pani Gienia, ale też coś miłego. Tym razem na dzieci czekały przygotowane przez panią bibliotekarkę malowanki pt. “Wiosna“. Dzieci z chęcią słuchały opowiadań o tym, jak zrobić samemu taką książeczkę. Każdy z nich pokolorował rysuneczki o wiośnie: słoneczko, chmurkę, szpaka i zabrał do domu.

Milo spędziliśmy czas z panią Genoefą i dziękujemy za słodki poczęstunek, którym dzieciaki i panie były zachwycone.