3 czerwca br. w Wielofunkcyjnym Ośrodku Kultury w Sużanach odbył się koncert poświęcony Światowemu Dniowi Dziecka. Udział w tym święcie wzięli też nasi uczniowie, którzy zaprezentowali swój program, którego częścią składową było upowszechnienie rezultatów projektu „Bajka uczy, bajka gada, bajka dziwy opowiada”. Widzowie mieli okazję skosztowania kibinów, przygotowanych przez naszych uczniów; zapoznać się z obrazkami z życia Karaimów, jak też podziwiać tańce ludowe i występ maluchów w inscenizacji bajki ”Calineczka”. Na ręce administratora Ośrodka Kultury w Sużanach Iwana Szpakowa zostały wręczone śpiewniki pieśni i przyśpiewek ludowych oraz książka kucharska „Jak to babcia gotowała”, które były jednym z rezultatów projektu.