18 grudnia tradycyjnie w naszej szkole odbyły się Jasełka. Uczniowie przygotowali uroczysty występ. W uroczystości brali udział uczniowie, rodzice, nauczyciele, proboszcz Parafii Podbrzeskiej ksiądz Marek Gładki, starosta niemenczyński  Edward Puncewicz. Szkoła miała zazczyt gościć program telewizyjny TVP Wrocław „Studio Wschód“ na czele z panią Grażyną Orłowską – Sondej. Również na uroczystość przybyło Stowarzyszenie Traugutt w ramach akcji „Nie jest kolorowo“. Zeszyty, kredki, piórniki zebrane przez uczniów gdańskiej Szkoły Podstawowej nr 65 oraz Gimnazjum nr 8 oraz gdyńskiego Liceum nr 10 trafiły tuż przed Świętami Bożego Narodzenia do naszych najmłodszych rodaków z okolic Wilna. Na koniec uroczystości ksiądz Marek Gładki odmówił modlitwę i pobłogosławił opłatki.
Uroczystość przygotowały nauczycielki Bożena Lachowicz i Lucja Wiszniewska.