24 października o 11. 00 w szkole odbył się konkurs „Witamina  2013” w imprezie wzięli udział uczniowie klas 1 – 4, ogółem 14 dzieci. Konkurs był organizowany przez nauczycielki klas początkowych Ilonę Makiewicz i Jadwigę Mikielewicz.

Uczniowie do konkursu szykowali się bardzo starannie. Każdy uczeń przyszykował z papieru stroik przedstawiający jego ulubiony owoc czy warzywo.

Dzieci oglądały prezentację o witaminach i starały się zapamiętać jak najwięcej informacji. Następnie dzieci wykonywały przeróżne zadania, rozwiązywały rebusy związane z informacją o witaminach.

Druga część programu odbywała się w gabinecie technologii, gdzie uczniowie sami szykowali sałatki z kapusty, buraczków, jabłek, gruszek, pomarańczy oraz innych owoców i warzyw.

Uczniowie z przyjemnością przystąpili do pracy. Starali się, aby dania były nie tylko smaczne, ale i wyglądały estetycznie.

Imprezę obserwowały dzieci z grupy przedszkolnej.